H PareaΦόρουμΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Τα Απλυτα της Μαντόνα

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Glukia Amartia
Adminnistrator
Adminnistrator

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Τόπος : ellada
Registration date : 19/07/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Τα Απλυτα της Μαντόνα   1/8/2008, 11:40 pm

Διαβάσαμε το βιβλιο του αδερφού της, Κρίστοφερ Τσικόνε, που στάζει δηλητήριο και ρεαλισμό O τύπος τα λέει...χύμα και τσουβαλάτα, δεν μασάει τα λόγια του, κι αυτά που λέει έχουν ζουμερό κουτσομπολίστικο ενδιαφέρον, από τα λεσβιακά φιλιά με τη Γκουίνεθ Πάλτροου μέχρι τα πραγματικά κριτήρια με τα οποία επέλεξε τον μπαμπά της κόρης της. Πάρε μια γεύση.

Η Μαντόνα κι εγώ στεκόμαστε λίγο πριν από την είσοδο του σπιτιού της στο Beverly Hills. Με κοιτάζει στα μάτια καθώς ανοίγει μπροστά μας η τεράστια σιδερένια πόρτα. Από πίσω βλέπω τη μαύρη Mercedes του Γκάι να μας ακολουθεί. Ξαφνικά, ο Γκάι ανα­πτύσσει ταχύτητα και έρχεται κατά πάνω μου. Τα πόδια μου τρέμουν, αφού φρενάρει μπροστά μου σε απόσταση μόνο μερικών χιλιοστών. Σταματά το αμάξι, κατεβάζει το παράθυρο και με κοιτάζει με το ειρωνικό εκείνο βλέμμα που με έκανε να τον μισήσω ακόμη περισσότερο. Ποτέ, ωστόσο, δεν περίμενα πως αυτή η σχέση θα διαρκούσε για πολύ, αφού η αδελφή μου, αν μείνει με κά­ποιον πάνω από δύο χρόνια, πάσχει από σοβαρή κατάθλιψη.

"Η Μαντόνα χορεύει πάνω στο τραπέζι. Σε λίγο ανεβαίνει μαζί της και η Γκουίνεθ. Στη μέση του κομματιού, η Μαντόνα την πιάνει από τη μέση και αρχίζει να τη φιλάει παθι­ασμένα , με γλώσσα. Ο Γκάι από κάτω πα­ρακολουθεί αμέτοχος. Ο φίλος μου ο Νταν έχει φέρει μαζί του ένα 19χρονο μοντέλο. Η Μαντόνα , με μακρύ ροζ chiffon Versace φό­ρεμα, του κάνει πονηρά νόημα. Κοιτιέμαι συνω­μοτικά με τον Νταν και με­ταξύ μας ξέρουμε τι θα επακολουθήσει. Το αγόρι ανεβαίνει στο τραπέζι, μπαίνει ανάμεσα στην Γκουίνεθ και τη Madge, περνάει τα χέρια του γύρω από τη μέση της αδελφής μου και αρχίζουν να χορεύουν κι οι τρεις τους. Η Gwyneth αποχωρεί και το αγόρι αρχίζει να πιέζει το πέος του πάνω της. Μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα, ο Γκάι τον αρπάζει και είναι έτοιμος να τον χτυπήσει. Μπαί­νω ανάμεσα και του λέω στο αφτί πως δεν αξίζει να κάνει σκηνή".

"Τον Αύγουστο του 2000, ο Ρόκο γεννιέται και η Μαντόνα μου τηλεφωνεί από την Αγγλία, για να μου πει τα νέα του γάμου. Της λέω πως χαίρομαι για εκείνη, αν και γνωρίζει πως δεν είμαι υπέρ αυτού του γάμου. Στο μυαλό μου έχω δύο σκέψεις: Ότι η Madge γερνάει και χρειάζεται έναν πατέρα για τα παιδιά της και πως ο Γκάι της θυμίζει έστω και λίγο τον Σομ Πεν. H αδελφή μου πά­ντα χρειαζόταν έναν πολύ δυνατό άντρα δίπλα της, κάποιον που να συμβιβάζεται με τη σκιά που υπάρχει από πάνω του. Ο Γκάι, αν και δείχνει εκ πρώτης όψης δειλός, παίρνει το ρίσκο και δέχεται την πρόταση γάμου. Ναι, την πρόταση την έκανε η αδελφή μου".
"Η Μαντόνα είχε κάνει μια λίστα με τους υποψήφιους πατεράδες (ή δότες σπέρματος) για τα παιδιά της. Όταν πρω­τοαποφάσισε να κάνει παιδί, στο μυ­αλό της "έπαιζαν" δύο πρόσωπα: ο Ντένις Ρόντμαν και ο πρωταγωνιστής στο Melrose Place, Τζον Ένος. Έπειτα από πολλή σκέψη αποφάσισε να τεκνοποιήσει με τον προσωπικό της trainer, Κάρλος Λεόν, αν και πάντοτε έλεγε πως το μυαλό του ήταν σαν πατάτα. "Ας είναι τουλάχιστον το πρώτο μου παιδί προικισμένο με ωραίο σώμα και λαμπερή επιδερμίδα. Δεν μπορείς, μωρό μου, να τα έχεις όλα σε αυτήν τη ζωή" αστειευόταν μαζί μου. Το παράδοξο είναι πως η Μαντόνα τα ήθελε και τα είχε όλα".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Τα Απλυτα της Μαντόνα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΨYXAΓΩΓΙΑ/ΖΩΗ/ΥΓΕΙΑ :: ΨΥΧΑΓΩΓΙΑ :: ΜΟΥΣΙΚΑ ΝΕΑ-
Μετάβαση σε: